26 Ağustos 2014 Salı

Ameliyat Sonrası Moral Alışverişi (Gratis, Turuncu Kasa)

Yazmayalı çook oldu sanki. Öncesinde hastalık, ameliyat ardından gözüm açıldığı anda önce Sakarya'da sınav ardından Kıbrıs maceram :) Daha da sırada Kütahya ve İstanbul var :)
Dün eve döndüğüm anda yazmak istiyordum aslında çünkü sizi çok özledim ama bir türlü fırsat bulamadım. Neyse efendim bundan sonra buralardayım. Hemde Kıbrıs maceralarımla :)
Ameliyat olduktan 10 gün kadar sonra Gratis'ten ufak bir moral alışverişi yaptım. Onun öncesinde de dışarı çıkamadığım için Turuncu Kasa'dan ufak bir alışveriş yapmıştım. Bugün onlara bir göz atalım istedim :)
Turuncu Kasa'da Bioderma Sensibio H2O ml. 25tl ye inmişti. Sizce bu fırsat kaçar mı? Yanına da aylardır severek kullandığım Colgate Optic White diş macununun ikili paketini ekledim. İkili fiyatı 11tl idi. Normalde 1 tanesi 15tl civarı. Sizce de çok karlı bir alışveriş olmamış mı?
Gratis alışverişime gelelim. Bir iki parça hariç tamamı kendimi şımartmak için :)
Benri pamuklar ihtiyaç olan tek parça desem? :)
Bayram indirimi alışverişimde aldığım Rimmel Apocalips rujum kalemsiz çok dağılıyordu ama uygun renk dudak kalemim yoktu haliyle Essence in dudak kalemini görür görmez aldım. Essence pigmentlere olan aşkım malım :) Fiyatları 3,5tl ye inmişti, başka güzel rengi olsa daha da alırdım aslında. Birde sırf meraktan Maybelline pembe ışıltılı siyah jelliner ını aldım. 
Kasada görünce dayanamadım ama :) Tipin şekerliğine bir bakar mısınız :)
Fazla ayna göz çıkarmaz canıım :)
Merak ederek aldığım ve gerçekten memnun kaldığım bir ürün oldu Cettua yağ kontrol kağıtları. Özellikle Kıbrıs'ta gece gezmelerinde hayat kurtardı :) (tamam biraz abartmış olabilirim ama sahiden sevdim)
Son olarak da bir parfüm aldım. Belli bir miktar alışveriş üzerine 5 6tl gibi bir fiyata veriyorlardı. Normalde ucuz parfümden gerçekten hoşlanmam. Kötü kokacağıma hiç sıkmamayı tercih ederim. Şahsi görüşüm bu yönde. Tabii ki direk yok canım istemem dedim. Ancak kasadaki hanım kızımız parfümü sıkınca havaya miss gibi yasemin kokusu yayıldı :) Dedim ver ablacım sen onu bana. Kendime sıkamasam odama sıkarım :)
Hepsi bukadar :) Bunlar dışında epeyce üst baş alışverişi yaptım ama onlar bir sonraki yazının konusu :) Aldıklarım arasında sizin kullandıklarınız var mı? Ne düşünüyorsunuz?
Sewgiler..

4 yorum:

 1. çok geçmiş olsun :(
  alışveriş gerçekten de moral ve motivasyon açısından çok önemli :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim canım, çok şükür geçti gitti. Alışveriş baya etkili bi ilaç oldu bana :)

   Sil
 2. Kıbrıs Kıbrıs diyorsunuz, merak ettik bu maceralarınızı. Issız bir adaya giderken yanınıza hangi 3 makyaj malzemenizi alıp hangi 33 makyaj malzemesiyle döndünüz acaba :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. maceralarımı anlatmanız için acaba sizi konuk yazar mı alsam ayça hanımcığım :) ve getirdiğim malzemelere 3 parça diyen taş olur taş :D

   Sil