25 Şubat 2014 Salı

Alışveriş İyidir, Alışveriş Güzeldir :)

Bir karışık alışveriş yazısıyla karşınızdayım yinee :) Bir kısmını sevgililer günü indiriminden almış ancak yazamamıştım, bir kısmını ise son iki günde aldım. Evet biraz alışverişe vurdum kendimi ancak kesinlikle abartmadım ufacık ufacık aldım :) Bugünden itibaren de 8 Mart a kadar çöp almak yok. İndirimde de abartmadan bir iki eksiği kapamak niyetindeyim sadece ama bana belli de olmaz. Bakalım neler almışım.
İlk olarak sevgililer günü indiriminden aldıklarıma bakalım.. Hatta denendiler bile yorumlarının gelmesi yakındır. Duş jeli ve ıslak mendil sanırım iki yıldır falan sürekli kullandığım ürünler. Arada bir kokular değişse de ürünler aynı. Hem uygun fiyatlı, hem de temiz içerikli, hayvan testleri yapılmadan üretilen, uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız bence Watsons ın duş jellerine bir bakın derim. Lastik tokalarsa uzun saçların malum her daim ihtiyacı. 3tl ye epeyce bir çok sayıda ve güzel lastiklerdi. Fondöten ve ruj Alix Avien in. İndirim vardı malum %40. Bir denemek istedim. Özellikle hayvan testleri yapılmadan üretilmiş olmaları beni cezbetti.

Kozmetiklerden başladık öyle de devam edelim. Gratis'ten epeydir merak ettiğim Eklips in fondöten süngerini aldım. Bir de tarçınlı bir el kremi aldım. Gratis in kendisi için ürettirdiği ürünlerden bu krem. Daha önce de gül kokulu olanını almıştım. Çok seviyorum bu kremleri. Aslında öyle şahane kremler falan değiller ama yapıları güzel. Avonun gliserinli el kremine benziyor ancak biraz daha ince yapılısı diyebilir. Kokuları çok doğal, hafif. Eller hemen emiyor. Çok sorunlu elleriniz yoksa günlük kullanım için sizi idare eder diyebilirm. Flormar'dan da Satin Mat serisinden Orchid rengini ve bir lip balm aldım. 
Balm ı asla tavsiye etmiyorum ne yazık ki :( Ayrıca bir yazı yazmaya gerek bile duymadığım için burada yorumlayabilirim. Öncelikle berbat kokuyor, insanın dudağına süresi gelmiyor. Ona rağmen sürdüm kalıp gibi ağır bir yapısı var. Kısacası cıks. Hiç olmamış.

Lcw den siyah bir etek aldım. İndirimler her yerde malum. Fiyatı çok uygundu. Siyah etek her zaman her ortamda kolaylıkla kullanılabilir o yüzden seviyorum. Bulmuşken aldım :) Cep kenarlarındaki küçük taşlar çok hoşuma gitti. Çok belli olmasalar bile ufak detayları seviyorum.

Park Bravo'dan harfli askılıkları aldım. Epey bir zamandır gözüm vardı ancak tanesi 20 tl olunca gözüme fazla görünüyordu. İndirimde 13tl ye inince dedim tamam bu kez alacağım. Niye bukadar taktın derseniz. Çeyiz derdim var :) Banyo paspaslarını ahşap aldım. Öyle olunca havlu askılarımız uygun olsun istedim. Tam uyacak diye umuyorum. Biri bana bir aşkıma :)
Betty Boop aşıklarına müjdem olsun :) Bernardo bir süre önce Betty li takımlar çıkardı. Kahvaltı takımı, yemek takımı, çaydanlık, kahve fincanları, kadeh, bardak, tepsi, şımarık tepsi, magnet, havlu.. Herşey var. Gözüm kahvaltı takımı ve çaydanlıkta kaldı ama bugünlük sadece magnet almakla yetindim :)

Sewgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder